3 kl. mokinė Gabrielė Petrauskaitė  (mokytoja V. Kasparaitienė) apdovanota padėkos raštais už dalyvavimą Marijampolės regiono pradinių klasių mokinių mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Mažoji laboratorija“ ir respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje „Tyrinėk, pažink, atrask“.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro  Nacionaliniame konkurse „Pamoka gamtoje: „svajokime drauge“ laureatais tapo Iveta Česnulevičiūtė, 7  kl.,  Ineta Kiverytė, 7 kl., Deimantas Indriūnas, 7 kl.,  Ugnė Antanaitytė, 8 kl., Samanta Pedzevičiūtė, 8 kl. (mokytojos R. Murauskienė, L. Ūsienė).

Šakių verslo informacijos centro verslumo renginyje „Verslas jau mokyklos suole“ padėkos raštais apdovanoti dešimtokai Šarūnas Karčiauskas, Martynas Dumbliauskas, Karolis Austynas ir Edvinas Simokaitis. Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos padėkos raštus gavo Šarūnas Karčiauskas,  Martynas Dumbliauskas, Karolis Austynas ir Lina Pranaitytė.

Rajono 6-8 klasių geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ I vieta teko Kamilei Indriūnaitei, 6 kl., III vieta - Saulei Jurkšaitytei, 8 kl., ir Deimantei Sutkutei, 8 kl. (mokytoja L.Ūsienė).

Rajono biologijos olimpiadoje (pagrindinių mokyklų tarpe) I vietą užėmė Lina Pranaitytė, 10 kl., III vietą - Nojus Norvilas, 9 kl. (mokytoja R.Murauskienė).

Nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos mokinių tarpe geriausiai atliko užduotis Ugnė Antanaitytė, 8 kl., Nojus Norvilas, 9 kl., Lina Pranaitytė, 10 kl. (mokytojai  R.Murauskienė, V.Valaitienė, A.Matulaitienė, V.Makūnas, A.Damušytė). Mokiniai apdovanoti LR švietimo ir mokslo ministrės padėkos raštais.

Technologijų 7-8 klasių olimpiadoje (medžio darbai) Martynas Dumbliauskas, 10 kl., užėmė II vietą, o Gintaras Bulota, 10 kl., -  III vietą (mokytojas V. Senkus).

Rajono muzikos olimpiadoje Ugnė Antanaitytė, 8 kl., laimėjo II vietą (mokytoja N.Urbanavičienė).

Šakių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius padėkos raštu už puikų pasirodymą Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurse „Dainų dainelė – 2018“ apdovanojo 10 kl. mokinį Saimoną Palkauską (mokytoja N.Urbanavičienė).

Tarptautinio epistolinio rašinio konkurso laureatas rajone - Edvinas Vrubliauskas, 7 kl. (mokytoja R. Jievaitienė).

Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“ ir Gelgaudiškio kultūros centras padėkos raštu apdovanojo mokytojų komandą -  2017 m. rudeninio protmūšio nugalėtojus.

Mokykla gavo šias padėkas:

EPA Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada - už socialiai atsakingą aktyvumą.

Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija - už aktyvų dalyvavimą nacionaliniame projekte „Pažink valstybę“ ir prasmingų pilietinių iniciatyvų įgyvendinimą.

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla - už dalyvavimą Smalininkų TVM Verslumo savaitėje 2017 ir konkurse „Jaunimo verslumas šimtmečio belaukiant“.

2017 m. Švietimo gidas. Atsiliepimų ir renginių portalas - Diplomas Lietuvos geriausia mokykla.

I vieta Šakių rajono savivaldybėje.