Gruodžio 14 d. mūsų mokyklos dešimtos klasės mokiniai lankėsi Smalininkų verslo ir technologijų mokykloje, kur vyko “Verslumo savaitės 2017”  renginys -   konkursas „Jaunimo verslumas šimtmečio belaukiant" ir Kalėdinė mugė.

Konkurse dalyvavo dešimt komandų: dvi Smalininkų verslo ir technologijų mokyklos komandos, L. Meškaitytės pagrindinės mokyklos,  Zarasų žemės ūkio mokyklos, Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos, Jurbarko r. Klausučių pagrindinės mokyklos, Tauragės profesinio rengimo centro, Raseinių technologijų ir verslo mokyklos, Šakių „Žiburio” gimnazijos, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos komandos.

Komandos pirmiausiai atsakinėjo į viktorinos klausimus. Po kiekvieno etapo, mokiniai  galėjo pasitikrinti, kiek klausimų teisingai atsakė. Antroji užduotis – kryžiažodžio sprendimas. Susumavus viktorinos ir kryžiažodžio rezultatus, paaiškėjo komandos prizininkės: Zarasų ŽŪM, Raseinių TVM ir Tauragės PRC. Jų atstovai - lyderiai buvo pakviesti dalyvauti Blic turnyre.

Nors netapome laureatais, tačiau džiaugiamės savo pasiektais rezultatais, nes klauysimai mums pasirodė ganėtinai sunkūs.

Blic turnyro dalyviai bei visos komandos buvo apdovanotos  padėkos raštais ir saldumynais.

Po konkurso visus dalyvius mokyklos padavėjai ir barmenai pakvietė pasivaišinti arbata, kava ir virėjo programos mokinių iškeptais kalėdiniais sausainiais ir kūčiukais, vyko kalėdinė mugė, kur kiekvienas galėjo įsigyti šventinį skanėstą ar išsiderėti šventinę dovanėlę.

Dėkojame konkurso organizatoriams už įdomų renginį.

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra