sypsenaNetruko prabėgti mokslo metai. 1–4 klasių mokiniai, laukdami vasaros atostogų, savo džiugia nuotaika pasidalino Pradinukų savaitės renginių metu.

Savaitė prasidėjo piešiniais ant asfalto „Šypsenėlė vasarai“, skirtais Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Buvo smagu žiūrėti kaip kiekvienas su užsidegimu panyra į kūrybinį procesą ir stengiasi kuo gražiau išreikšti šypseną savo piešinyje.

vasaraAr vaikai pa­si­ruo­šę sau­giai pra­leis­ti vasaros atostogas? Visuomenės sveikatos specialistė Vilma Mažeikaitė priminė mokiniams kodėl  ne­ga­li­ma šo­ki­nė­ti į van­de­nį ne­ži­no­mo­se vie­to­se, kur­ti lau­žus miš­kuo­se ir par­kuo­se, esant stip­riam griaus­ti­niui slėp­tis po me­džiais, kaip apsisaugoti nuo perkaitimo saulėje, kaip ištraukti įsisiurbusią erkę ar bitės geluonį, kokiu numeriu kviestis pagalbą.

 

eismasVasaros atostogos - tai pats smagiausias poilsio, žaidimų ir pramogų laikotarpis. Tačiau kartais per didelis atsipalaidavimas, kai primirštamos saugaus elgesio taisyklės, atneša ir nelaimingus atsitikimus. Dažnai vaikų vasaros pavojai tyko kiemuose ir gatvėse. Kad vasaros atostogos būtų saugios važinėjantis dviračiais  ir paliktų tik malonius prisiminimus, vaikams priminė Saugaus eismo diena.  Į ją gausus 1-4 klasių mokinių būrys atvyko dviračiais. Savo gebėjimus valdyti šią transporto priemonę išmėgino lenktyniavimo ir figūrinio važiavimo rungtyse, kurias visi labai puikiai įveikė.  Tikimės, kad  vasaros atostogų metu vaikai prisimins, jog su dviračiais, neturint 14 metų arba dviratininko pažymėjimo, galima važinėti tik kiemuose   apsivilkus liemenes.

teatrasMokytoja Onutė Unikauskienė  visada turi idėjų, tad nenuostabu, kad ir šį kartą jos vadovaujamo neformalaus ugdymo  dramos būrelio mažieji aktoriai pradžiugino  įdomiu ir pamokančiu  spektakliuku „Stebuklingoji šalis“, kurį parodė Teatro dienos metu. Šaunuoliai pirmokėliai! Jie ne tik puikiai vaidina, bet ir gerai mokosi. Tuo įsitikinome Abėcėlės šventės metu – scenoje pirmokai deklamavo, dainavo, grojo  ir puikiai šoko, o svarbiausia, kad jau susidraugavo su visomis raidelėmis ir lengvai jas „gano” knygelėse. 

Sportas - sveikata! Su  šiuo šūkiu pradinukai nekantriai  laukė Sporto šventės. Juos sudomino naujoviškas, žaismingas kolektyvinis žaidimas. Vaikai  noriai ir aktyviai dalyvavo sportinėse rungtyse, kuriose nugalėjo Draugystė.

ketvirtokaiKetvirtokai surengė tėveliams, mokytojams ir mokiniams gražų atsisveikinimo koncertą. Jie gegužės 29 dieną  visus sukvietė į aktų salę  ir parodė, ką išmoko per ketverius metus. Vaikai scenoje deklamavo, šoko ir dainavo, o žiūrovai koncerto metu negailėjo plojimų. Ketvirtokai atsisveikino su savo pirmąja mokytoja Virginija Kasparaitiene – skyrė jai gražiausius žodžius, dėkojo už meilę ir rūpestį. Tą dieną jiems buvo įteikti pradinio mokslo baigimo pažymėjimai.

Pradinukų savaitė baigėsi mokinių apdovanojimais už puikų mokymąsi, gerus pasiekimus konkursuose bei olimpiadose.

Tegul visiems vasara bus turininga, pilna įdomių nuotykių, malonaus poilsio ir pramogų!

Informacija

Teisinė forma:
savivaldybės biudžetinė įstaiga

Buveinės adresas:
Mokyklos g. 1, Gelgaudiškis, LT-71427, Šakių raj.

Juridinio asmens kodas:
190820419

Telefonas:
(8-345) 41 529

Elektroninis paštas:
mokykla.gelgaudiskis@gmail.com 

Pamokų laikas

  1. 800 - 845

  2. 855 - 940

  3. 950 - 1035

  4. 1055 - 1140

  5. 1200 - 1245

  6. 1255 - 1340

  7. 1350 - 1435

  8. 1445 - 1530

Projektai

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 19 svečių ir narių nėra