IMG 3464Balandžio 29-oji – Tarptautinė šokio diena. Ši šventė švenčiama nuo 1982 metų UNESCO sprendimu. Taigi neatsitiktinai ši data buvo pasirinkta tradicinei Šakių ir Jurbarko rajono moksleivių šokių šventei „Tūkstantis žingsnelių“. Smagu, kad šventė vis dar populiari, nors mūsų mokykloje vyksta jau aštuntąjį kartą.

Dėkojame į šventę atvykusiems kolektyvams ir jų vadovams:

Plokščių mokyklos – daugiafunkcio centro jaunių liaudiškų šokių grupei (vadovė Violeta Mikelaitytė), Šakių „Varpo‘‘ pagrindinės mokyklos jaunučių liaudiškų šokių grupei „Pynė“ (vadovė Vitalija Venienė), Griškabūdžio gimnazijos šokių studijai „Vaivora“ (vadovė Vida Čeplevičienė), Šakių meno mokyklos choreografijos skyriaus šokio grupei (vadovė Aušra Butkauskaitė-Sederevičienė), Gelgaudiškio vaikų darželio „Eglutė“ šokių grupei (vadovės Gintvilė Samajauskienė, Algima Povilaitienė), Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos šiuolaikinio šokio grupei „Žmogeliukai“ (vadovė Lolita Žukauskienė), Vilniaus „Šviesos" pradinės mokyklos tautinių šokių kolektyvui „Šviesa“ (vadovė Ineta Dubininkaitė), Lukšių Vinco Grybo gimnazijos jaunuolių liaudiškų šokių grupei (vadovė Edita Mekšraitytė), Šakių lopšelio-darželio „Klevelis“ šokio studijai „Pabiručiai“ (vadovė Algima Duknevičienė), Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos ir Gelgaudiškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvui „Liocukas“ jaunučių, jaunių, jaunuolių grupėms (vadovė Edita Balčiūnienė).

P1150443Dėkojame šventės rėmėjams:

Šakių rajono kultūros ir turizmo skyriui bei skyriaus vedėjai Augenijai Kasparevičienei, Šakių rajono švietimo ir sporto skyriui bei skyriaus vedėjui Elvydui Pauliukėnui, Gelgaudiškio kultūros centrui, verslinkams Audronei ir Artūrui Varankevičiams.

Ačiū tariame visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo, visiems neabejingiems šokiui žmonėms.

Lilija Ūsienė, Edita Balčiūnienė