DSC07348Mūsų mokykla aktyviai įsijungė į šalies mastu organizuojamus renginius – dalyvavo akcijoje „Lietuvai ir man“, „Tautos žiedas“ ir kt. 1-10 klasių mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai pynė trispalves – geltonos, žalios ir raudonos spalvos – draugystės apyrankes ir taip išreikė tautos vienybę.

Antradienį, 2015-03-10 mūsų mokykloje vyko ugdomoji veikla, skirta Lietuvos Nepriklausomybės 25-iui paminėti buvo įgyvendinamas trumpalaikis projektas „Aš Lietuvos dalis“.

Tikslas: suteikti mokiniams elementarių dalykinių žinių ir pilietiškumo kompetencijos pagrindus, kad galėtų pagal savo išgales dalyvauti Lietuvos demokratinės valstybės ir pilietinės visuomenės gyvenime.

DSC07271Ugdymo uždaviniai: siekdami pilietiškumo ugdymo(si) tikslo, mokiniai: suvoks  demokratijos vertybes ir principus; pagal savo išgales dalyvaus mokyklos ir vietos bendruomenės gyvenime; ugdys pilietines ir tautines vertybes, mokės jomis grįsti savo elgesį ir veiklą asmeniniame ir kai kuriais atvejais viešame gyvenime.

Projekto metu ypač aktyvūs buvo pradinių  klasių  mokiniai. Trečiokai entuziastingai varžėsi tarpklasinėse šaškių varžybose, kuriose geriausiai sekėsi Ignui Valaičiui, Kamilei  Indriūnaitei, Auksei Pranaitytei, Emilijai Sederevičiūtei, Ūlai Kažemėkaitytei, Karolinai Marcinkevičiūtei.

DSC07325Kovo 10 dieną klasėse vyko pamokos tema  „Trijų spalvų jėga“, o trečiokai, pasiskirstę komandomis, pritaikė savo žinias viktorinoje apie Lietuvą. Daug naujo apie Lietuvos istoriją 1-5 klasių mokiniai sužinojo ir noriai atsakinėjo į klausimus per pilietiškumo pamoką „Aš Lietuvos dalis“, kurią vedė istorijos mokytoja Odeta Dailidienė. Visi 1-4 klasių mokiniai pasigamino Lietuvos vėliavos spalvų paukštelius, pasipuošė spalvotomis kepuraitėmis ir su jais išsirikiavo bendrai nuotraukai „Lietuvos vėliava“ ir „Tautos žiedas“. Baigiantis šventiniams renginiams, pradinukai su pakilia nuotaika nužygiavo prie Komoro rūmų ir savo paukšteliais papuošė jų prieigas.

IMG 3267Vyresniųjų klasių mokiniai dar dalyvavo pilietiškumo valandėlėse, išmėgino savo jėgas draugiškose krepšinio varžybose, žiūrėjo ištraukas iš filmo „Kovo 11 d.“

Per trečią pamoką 1-10 klasių mokiniai rinkosi į aktų salę, kur iškilmingai buvo paminėtas Lietuvos nepriklausomybės 25 – metis ir mokyklos gimtadienis. Po šventės 7-10 klasių mokiniai susikovė „Protų mūšyje“, kur pasitikrino  Lietuvos istorijos žinias. Geriausiai pasirodė  dešimtokų komanda, nuo jų nedaug atsiliko 7 a klasė.

Į renginius aktyviai įsijungė visi mokiniai ir mokytojai. Už didelį indėlį besirengiant šiai šventei mokyklos administracija dėkoja O. Dailidienei, R.Jievaitienei, D.Aniulienei, V.Kasparaitienei, R.Stankevičienei, V. Sluoksnaitienei, A.Meškutei, D.Dvylaitienei, V.Mačiulskienei bei kitiems mokytojams. Šio projekto metu  įrodėme, kad bendru, nuoširdžiu darbu, galime nuveikti labai daug.